Powyżej udostępniamy Państwu wejście na wirtualną wystawę projektu fotograficznego Lonka. MPMS jest głównym sponsorem w.w. wystawy w języku polskim we współpracy z Freundeskreis Willy-Brandt-Haus w Berlinie, Fundacją Bente Kahan oraz Gminą Wrocław.
Zdjęciom towarzyszą zwięzłe opisy w jęz. polskim. Jednakże zachęcamy do korzystania z bezpłatnej oferty oprowadzania po projekcie oraz wystawie Lonka, które realizuje nasz edytor oraz fotograf dokumentalny Grzegorz Lityński. W trakcie oprowadzania przybliża on sylwetki siedmiu Ocalonych z Zagłady, nakreśla rys historyczny poszczególnych wydarzeń i w syntetyczny sposób analizuje wyselekcjonowane portrety. Całość uzupełniona zostaje informacjami na temat powstania oraz realizacji projektu LONKA. 
Osoby indywidualne zainteresowane oprowadzaniem prosimy o sprawdzanie wolnych terminów w zakładce EVENT naszej strony internetowej.
Grupy zorganizowane  - szkoły średnie i wyższe, instytuty, domy kultury, itp.  zainteresowane oprowadzaniem w godzinach pracy czasu europejskiego - prosimy o kontakt bezpośrednio z Grzegorzem Lityńskim poprzez formularz na stronie www.litynski.com.